Loading...

G-Bani - Ku qendron problemi

74,078 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 27, 2012

VERSE 1:
Futem ne club, i shoqeruar
Dashnorja jote sapo me shikon ndryshon, tanime esht e gezuar
Kercen si e hutuar, sillet si e dashuruar
Fillon te shprehet me kembe dhe me duar
E leht per ta kuptuar, puna esht me te futur
Ne syt e tu si dele rud ne syt e mi si flutur
Afrohesh qe ta puthesh dhe te hiqet si e kputur
Ne syt e tu e lodhur, ne syt e mi e bukur
Shikon nga une dhe sikur e kupton
Te vjen plasja me sa duket xhelozon
E mban e shterngon, por ajo nuk te don
Dhe ateher ti kthehesh dhe eger me shikon
Te te kujtoj nje fjale te urte nga krahina jon
Nuk ke c'i ben gomarit, mos i bjer samarit thon
Po fryhesh si prezevativ dhe kjo me ofendon
Se un sjam samari yt dhe... ca kerkon

REF:
Se nuk me behet von e kam zakon a me kupton
Dashnorja jote me shikon edhe me provokon
Ku qendron problemi se nuk mundem ta kuptoj
Thuaj mos me shikoj, po qe se s'do qe ta shikoj
Se nuk me behet von e kam zakon a me kupton
Dashnorja jote me afrohet dhe me propozon
Ta marr edhe te iki ashtu me stilin e vjeter
Me duket erdhi koha qe te gjesh dashnore tjeter

VERSE 2:
Ne klas me vones, futem ne mengjes
Lexoj "Te dua Bani" ne drasen e zez
Shikoj ne sy vajzat e klases me kujdes
Te gjitha me buzeqeshin me delikates
Presorja me sheh dhe thot COHU me pertes
Si duket ka nerva s'paska shit asnje deftes
"Perse po rikrijohen kenetat e Myzeqes...?"
Me mir te mar nje 5, apo me mir te marr munges
Esht me mir, qe te marr nje birr dhe te jet e ngrir
Tani qe te shikoj te marr dhe ty po je e lir
Dhe nqs je me tjeter vajz mos te duket e veshtir
Te gjitha jan te lehta vajze ne qoftese ke deshir
Ateher cdo gje do bej mir, sikur Foto edhe Niku
Ku qendron Problemi esht Rapisti nga Rubiku
G-Bani edhe shoket e hodhen Fajen nga fiku
Po te fusim ne ne dore nuk te shpeton as gjith Uniku

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...