Loading...

E Ta Dish Sa Shum Te Dua - Sazan LUSHI

2,889,091 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 13, 2008

Cdo mengjes kur diellin shoh
Ty te mendoj
Ti se di pa ty i dashur
jo nuk jetoj

Sonte te kerkoj
Ku je
Prap te vetme mos me le
Ne kete enderr qe s'mbaron
Dhe me mundon

Eh at dish sa shum te dua
Do te rije veç me mua
Dua ti ndjej buzet e tua
Fjalet qe vetem ti mi thua

I hap syte dhe them me vete
Drita je ti
Nuk e dua kete jete
pa dashuri

Sonte te kerkoj
Ku je
Prap te vetme mos me le
Ne ket enderr qe s'mbaron
Dhe me mundon

Eh at dish sa shum te dua
Do te rije vec me mua
Dua ti ndjej buzet e tua
Fjalet qe vetem ti mi thua

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...