Loading...

Sony Xperia Z1 - Recenzja Test Opinia - ForumWiedzy

44,064 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 29, 2013

Poniżej opis do filmu, a tu chciałbym Cię prosić o subskrybowanie kanału, polubienie filmu, dodanie komentarza pod filmem i udostępnienie filmu swoim znajomym na fb, twitter, google+. Pomoże to rozwinąć kanał FORUMWIEDZY.PL. Dzięki!

Wczoraj mieliśmy możliwość porównania wyświetlacza Xperii z3 compact i Galaxy S4, co myślicie?
https://www.youtube.com/watch?v=eP-nw...

The following description of the film, and here I would like to ask you to subscribe to a channel, liking the film, adding a comment below the video and share video with your friends on fb, twitter, google +. This will help expand the channel FORUMWIEDZY.PL. Thanks!

Film długi, ale omawiam w nim wszystkie moim zdaniem wady, braki, uwagi względem urządzenia. Warto zobaczyć cały, by poznać wszystkie strony urządzenia, te negatywne i pozytywne.

Broń Boże, nie jestem przeciwnikiem SONY, chciałbym jednak podkreślić, że Sony weźmie sobie ten film do serca i poprawi wszystko w kolejnej wersji, bo stan obecny woła o pomstę do nieba. Jestem (byłem) użytkownikiem tego telefonu (przez miesiąc) i oczekuję poprawek i zmian. W szczególności porządnego program do edycji VIDEO i nie restartowanie się urządzenia nagle z napisem SONY na czarnym tle!

Telefon ma już wgrany Android 4.3

Zapewniam, że w trybie samolotowym i zwykłym sieciowym z włączonym internetem 3g lub wifi, wybieranie głosowe na słuchawkach bluetooth i kablowych nie działa, bez słuchawek także, automat coś tam mówi i wyłącza funkcję.

Planowałem oddać telefon do serwisu, może jakiś feler, ale kilka osób napisało do mnie, że ma to samo, zatem uznałem, że tak jest i postanowiłem zamienić go na inny telefon S4 Samsunga, który bardziej mi odpowiada, chodź nie ma wodoszczelności oraz radia fm, ale nie jest mi to do niczego potrzebne.

Prosiłbym Was o Wasze uwagi względem telefonu, wskazując wady, braki itp. a nie komentowanie filmu, jego jakości czy też sposobu wypowiedzi - film został nagrany po wyszukiwaniu rozwiązania wszystkich punktów w internecie, na profilu sony mobile itd. W końcu się wkurzyłem i postanowiłem podzielić się z Wami swoimi emocjami na temat tego szklanego telefonu. •

• DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY

• Subskrybuj kanał ForumWiedzy: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?...
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy...
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Jeżeli mój film Ci pomógł i chcesz się odwdzięczyć, wystarczy klik i dokonać drobnej dotacji, która mi pomoże w dalszym rozwoju kanału. Z góry dziękuję za wsparcie.

https://www.paypal.me/bogdanligeza
---------------
Zostań patronem kanału ForumWiedzy.pl i prześlij dotację na Patronite.pl, jeśli filmy na kanale są dla Ciebie cenne.
https://patronite.pl/forumwiedzy
Z góry dzięki! Każda dotacja pomaga w rozwoju kanału i tworzeniu kolejnych ciekawych materiałów dla Ciebie.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...