Loading...

DZĪVSUDRABS: dj ag (1. daļa)

4,535 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 10, 2012

Jūsu uzmanībai raidījums "Dzīvsudrabs", kuru vada Andris Koemecs (Andrē). Šoreiz šis raidījums tiks veltīts tādam hiphop kultūras elementam kā djings. Mums ir tas gods piedāvāt diezgan saturīgu interviju ar dju, kurš bija viens no pirmajiem Latvijā, kas klubu pasākumos piedāvāja klausīties kvalitatīvu hiphop mūzikas setu. Var teikt, ka viņš ir viens no hiphop kultūras aizsācējiem Latvijā, dzīva leģenda. Un tas ir neviens cits kā Mixmasters AG jeb vienkārši djs AG (īstajā vārdā Andris Gailis). Intervija ir sadalīta trijās daļās, un iesakām noskatīties visas daļas, jo tajā, mūsuprāt, ir ļoti daudz un vērtīgas informācijas, kuru derētu dzirdēt ikvienam, it īpaši tiem, kas tikai nesen pievērsās hiphop kultūrai un ir maz nojausmas par šo kultūru. Kā nekā AG ir cilvēks ar lielu pieredzes bagāžu, kurā ir tiešām vērts ieklausīties. Kā ierasts, raidījuma beigās ir arī erudīcijas spēle, kuru Jūs redzēsiet raidījuma trešajā daļā. Tad nu patīkamu skatīšanos, un ceram, ka Jūs gūsiet tikpat daudz jaunas un svarīgas informācijas, cik mēs!?

"Dzīvsudrabs" ir raidījums par Latvijā zināmākiem un spilgtākiem hiphop kultūras pārstāvjiem, kuru vada Andris Koemecs (Andrē). Raidījuma mērķis ir parādīt, kādi ir šie cilvēki kā personības, un mainīt sabiedrībā valdošos stereotipus par hiphop kultūras pārstāvjiem.


Latvijā hiphop kultūra ir "dzīva", un tā ir krietni attīstījusies daudzās jomās (mūzika, dejošana, māksla utt.), kā arī hiphop mūzika tagad ir pieprasītāka nekā pirms dažiem gadiem, bet, neskatoties uz to, tā nav tik ļoti pieprasīta kā šlāgermūzika, tā ieņem sava veida "sudraba" pozīcijas. Tieši tas ir viens no iemesliem, kāpēc raidījuma veidotājs ir nosaucis raidījumu par "Dzīvsudrabu". Ik pēc aptuveni divām nedēļām Jums ir iespēja uzzināt kaut ko jaunu par kādu zināmāko hiphop kultūras pārstāvi.


Raidījums tapis sadarbībā ar "Nākamo Pieturu" ( http://www.facebook.com/nakamapietura )
Raidījuma fonā ir dzirdams dja AG hiphop mūzikas sets jeb mix.
Video: Skutelis - Urbāni radoša brīvība pied. dj AG


Raidījumā pieminētās interneta adreses:
http://www.djtop.lv/dj/mixmaster-ag/ - Mixmastera AG oficiālais profils Latvijas dju portālā, kurā var iegūt jaunāko informāciju par viņa pasākumiem.


Informatīvi mūs atbalsta: http://hhradio.lv/
Seko: http://twitter.com/Andree_LV
Atbalsti mūs arī facebookā: http://www.facebook.com/dzivsudrabs

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...