Loading...

Permbytjet ne Shkoder

2,168 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Dec 2, 2010

Në Shqipëri, autoritetet po paralajmerojnë popullatën për keqësimin e mëtejshëm të situatës në zonat e përmbytura të Nënshkdorës si dhe në lagjet periferike të qytetit, ku sot uji u shtri më në thellësi , krahasuar me përmbytjet masive të fillimvitit. Kryeminsitri Berisha, i cili ishte sot në Shkodër, kërkoi evakuimin e plotë të popullatës nga zonat e përmbytura.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...