Loading...

Atjaunotie dabaszinātņu kabineti Jelgavas skolās palīdz skolēniem gūt labus rezultātus eksāmenos

144 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 10, 2015

Lai nodrošinātu kvalitatīvas dabaszinātņu un matemātikas mācību priekšmetu apguves iespējas, 4 Jelgavas izglītības iestādēs no 2009. līdz 2011. gadam tika veikta dabaszinātņu kabinetu renovācija un modernizācija.

Projekta laikā Jelgavas 4. vidusskolā, Jelgavas 5. vidusskolā, Jelgavas 6. vidusskolā un Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā notika matemātikas, bioloģijas, ķīmijas un bioloģijas kabinetu renovācija un modernizācija. Tika iegādātas mēbeles un iekārtas, piederumi un aprīkojums, kā arī tehnoloģijas un to uzstādīšana, lai varētu veikt kvalitatīvus eksperimentus. Kopā tika renovēti deviņi mācību kabineti.

"Mums tagad ir tādi mērinstrumenti un piederumi, par kuriem es agrāk nekad nebiju sapņojusi un domājusi," stāsta ķīmijas skolotāja Marina Kalašņikova. "Tagad mums ir ļoti daudz laboratorijas un pētniecisko darbu. "

Viens no projekta mērķiem bija radīt priekšnosacījumus valsts attīstībai zinātņu un tehnoloģiju ietilpīgajās nozarēs, un arī tas ir izdevies. Skolās stāsta, ka katru gadu Jelgavas skolnieki, kuri vēlas saistīt savu nākotni ar medicīnu, stājas arī Medicīnas akadēmijā un iestājas ar labiem rezultātiem, jo labi nokārto centralizētos eksāmenus dabaszinātnēs - pārsvarā tiek iegūts A un B līmenis, dažreiz C līmenis.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...