Loading...

#AdamKlimek #PatrykMikiciuk #TOTAL

Czy sezonowość się opłaca? | Patryk Mikiciuk Adam Klimek | Team Total

652 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Premiered Feb 29, 2020

Czy sezonowość się opłaca? W motoryzacji – na pewno nie. Udowadniają to Patryk Mikiciuk i Adam Klimek z Team Total, którzy przytaczają przykład zakładu wulkanizacji. Taki biznes nie utrzyma się zbyt długo, jeżeli jego główną osią napędową będzie jedynie sezonowa wymiana opon z letnich na zimowe i na odwrót. Kto się nie rozwija, ten się cofa, a wbrew pozorom, nawet w warsztacie zajmującym się przede wszystkim wulkanizacją są obszary, w których można zaproponować klientowi coś ekstra – od wymiany płynu hamulcowego czy oleju, przez naprawę zawieszenia, aż po usługę "door 2 door". Zobaczcie więcej!

Team Total to miejsce, w którym wszyscy miłośnicy motoryzacji znajdą coś dla siebie. Mamy inspirujące treści i fachowe porady.

TOTAL od lat odgrywa istotną rolę w świecie sportów motorowych. Wyścigi i rajdy są dla nas najlepszym źródłem zdobywana doświadczenia, które umożliwia nam prace nad innowacyjnymi produktami. Dzielimy się naszym doświadczeniem z kierowcami, co gwarantuje im optymalną ochronę, niezawodność i wydajność silników. Wszystko po to, aby jako pierwsi mogli minąć linię mety!

https://teamtotal.pl/

https://www.total.com.pl/

https://www.facebook.com/totalpolska/

#AdamKlimek #PatrykMikiciuk #TOTAL #TeamTotal #Jakość #Obsługa

Loading...

Chat Replay is disabled for this Premiere.
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...