Loading...

ILIR VELIU - ATE NATE (Lyrics) [HD]

122,256 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 16, 2011

█▬█ █ ▀█▀ ilir Veliu - Ate Nate 2012 (Lyrics) [HD]
Teksti...
....
Dolëm vonë nga vallzimi
Dhe si thurëm dot dy fjalë
Atë natë
Atë natë...
....
Dhe pse flisnim për muzikën
Unë e di se ç'doje ti
Atë natë
Atë natë...
....
Qetësinë në rrugë e prishëm
Unë këndoja
Këndoje dhe ti
Vargje t'bukra i thurem muzikës
Më fjalë të ëmbla jetonim dashuri...
...
Lozin gishtat mbi tela lodrojnë
Melodia ishim ne të dy
Dashurova unë këngën kitarën
Por më fort të dashurova ty...

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...