Loading...

The Statements about Theatra

1,199 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 15, 2013

www.facebook.com/Theatra
www.theatra.mk

Означувајќи речиси две години од своето постоење Theatra ги претставува сите свои досегашни продукции и жени, девојки, соработнички дејци, кои учествувале во нив. Во состав на ваквото претставување се изјавите на соработничките кои несебично придонеле за развојниот пат на нашиот театар и биле дел од нашите продукции. Тие го споделуваат своето искуство и впечатоци од соработката со Theatra. Нивните зборови ја кажуваат нашата заедничка приказна. Видео с
о нивни лични и отворени коментари.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...