Loading...

Podbanske Resort

8,027 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 24, 2015

Malá horská osada leží na rozhraní dvoch najvyšších slovenských pohorí - Vysokých a Západných Tatier. blasť je ohraničené dvoma významnými vrchmi - vrchom Bystrá (2 248 m. n. m .), ktorý je navyšším vrchom Západných Tatier a majestátnym vysokotatranským štítom Kriváň (2 494 m. n. m.), ktorý je jedným z národných symbolov Slovenska. Osada je predurčená na tiché prechádzky smrekovými lesmi, ale aj na náročnejšie vysokohorské túry na okolité končiare. Cesty do dolín a blízke terény v podhorí sú vhodné na cyklistické výlety, v zime zase ideálne ako lyžiarske či bežecké trate. Okrem toho je tu lyžiarsky vlek, ktorý uspokojí začiatočníkov a rodiny s deťmi.
V osade sa nachádza viac ubytovacích zariadení, z ktorých najznámejší je Grand hotel Permon**** s najväčším hotelovým wellness komplexom na Slovensku - Permon´s Paradise. Druhým hotelom je Hotel Pieris*** (bývalý hotel Kriváň), ktorý poskytuje svoje služby po kompletnej rekonštrukcii.
Ubytovať sa môžete aj v jednom z dependance Grand hotela Permon**** - exkluzívny PINIUS alebo obľúbený PERMONÍK, ktorého súčasťou je tradičná slovenská reštaurácia KOLIBA. Okrem toho tu nájdete Penzión Nebeski, Chatku Zvonček a Betka, Chatu Pohoda, bufet „U Svišťa" s malým obchodíkom, v ktorom si môžete zakúpiť základné potraviny.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...