Loading...

We Love You - Iran & Israel (Od ludzi dla ludzi) Kochamy Was Pokój na całym świecie! PL

5,731 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 27, 2012

UWAGA Oto tłumaczenie filmiku, jeśli ktoś nie zna angielskiego (nie każdy się go uczy w szkole). To jest całkowicie amatorskie tłumaczenie, proszę o wyrozumiałość. Tych co odkryją błędy przepraszam.

Cześć!

Nazywam się Ronnie, mam 41 lat. Jestem ojcem, z zawodu jestem grafikiem. Jestem także nauczycielem, jestem obywatelem Izraela, i potrzebuje waszej pomocy. Serwisy informacyjne podają, że zbliża się wojna, duża wojna. Rządy rozmawiają o zniszczeniach o własnej obronie przed nimi.
Ale ta wojna nie jest nasza.

Trzy dni temu zapostowałem plakat na Facebook'u. Wiadomość była prosta: "Irańczycy my nigdy nie zbombardowalibyśmy waszego kraju. Kochamy Was."
W podpisie plakatu napisałem kilka słów: "Do narodu Iranu; do wszystkich ojców, matek, dzieci, braci i sióstr. Aby była wojna między nami, najpierw musielibyśmy się bać siebie nawzajem, musielibyśmy nienawidzić. Nie boję się Was, nie nienawidzę, nawet was nie znam. Żaden Irańczyk nie wyrządził mi nigdy krzywdy. Nigdy nawet żadnego nie spotkałem (raz jednego w paryskim muzeum - nieźle ). Czasem widzę Irańczyka w telewizji, który mówi o wojnie. Mam nadzieje, że nie reprezentuje on wszystkich w Iranie. Jeśli zobaczysz kogoś w telewizji mówiącego o bombardowaniu Cię, bądź pewien, że nie reprezentuje on wszystkich Izraelczyków.

Dobra. Więc w ciągu 24h ludzie zaczęli dzielić się plakatami na swoich profilach FB. W ciągu 48h Irańczycy zaczęli pisać pod plakatami i wyrażać swoją sympatię do nas. Setki wiadomości słano do Izraelczyków z wiadomością: "My też was kochamy". Dzień później mówiono o nas w telewizji i w gazetach, udowadniając, że wiadomość rozprzestrzeniała się i to szybko.
I teraz chcemy się upewnić, że nasza wiadomość dotrze do każdego, nie tylko do społeczności FB, ale wszędzie. To jest wiadomość od ludzi dla ludzi.
Więc proszę o wsparcie i pomóżcie rozesłać tą wiadomość dalej.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...