Loading...

Po drugiej stronie okna, Strzelno | reportaż z dodatkami

54 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 16, 2019

Relacja z Lata w teatrze w Strzelnie, 19 sierpnia – 30 sierpnia 2019

Porozmawiamy o rzeczywistości, w której funkcjonują młodzi ludzie. Jaka ona jest? Niewyróżniająca się i zwyczajna? Czy zaskakująca i kolorowa? Zainspirowani książkami o Alicji L. Carolla zamienimy powieściowe lustro na okno i zapytamy młodzież, czy jej zdaniem w naszym życiu możliwe jest otwarcie okna na świat? I co to właściwie oznacza? Będziemy prowokować do rozważań nad światem zewnętrznym i wewnętrznym. Czy często otwieramy nasze wewnętrzne okna? Kiedy zapraszamy do naszego świata innych? Zderzając ze sobą światy po obydwu stronach okna, podyskutujemy na temat norm. Zastanowimy się, czym one są, kto i dlaczego je ustala? Czym jest inność?

Pokażemy młodzieży narzędzia pracy twórczej, ale to ona zadecyduje, co wydarzy się podczas finału. Wspólnie wymyślimy historię i stworzymy scenariusz etiudy/spektaklu teatralnego. Prowadzić nas będzie konfrontowanie świata rzeczywistego z wyobraźnią.
Podczas akcji performatywnych będziemy działali w ładnych i brzydkich miejscach w przestrzeni miejskiej. Poszukamy w brzydocie piękna, a w pięknie brzydoty. Wspólnie będziemy pracowali nad wyzwoleniem pasji i pokazaniem jej innym.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...