Loading...

Czy dla Pana Boga nie wystarczy być “dobrym człowiekiem"?

97,825 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 6, 2018

Audiobook stara się skontrować osobistym doświadczeniem tezę wielu letnich katolików i ateistów: Aby "pójść do Nieba" wystarczy być przecież dobrym człowiekiem...

Czy jest to prawda? odpowiedź znajdziecie w tym filmie.

Dla niedowiarków (zarzucających preparowanie i wymyślanie świadectw - a jest takich sporo) podaję link do świadectwa profesora Storm’a opowiadanego przez niego samego: https://www.youtube.com/watch?v=Vm647...

"Zmiażdżony ogromem cierpienia, Storm zamknął oczy i powoli zaczęła ogarniać go przerażająca ciemność; czuł, że zapada się w otchłań unicestwienia. W pewnym momencie ze zdziwieniem stwierdził, że jednak dalej żyje i posiada wyjątkowo klarowną samoświadomość oraz percepcję otaczającej go rzeczywistości. Był świadomy swoich problemów z żołądkiem, jednak nie odczuwał już bólu, miał tylko żywą o nim pamięć.”

Audiobook pochodzi ze współpracującego z “Ku Bogu" Katolickiego Dwumiesięcznika Społecznej Krucjaty Miłości “Miłujcie się!”.

Jest on podziękowaniem dla tych wszystkich, którzy zarówno swoimi modlitwami, jak i wsparciem materialnym przyczyniają się do propagowania treści zbliżających do Pana Boga. Dziękuję Wam Kochani za współewangelizację!.
Z Panem Bogiem

PS. Film jest też kierowany do wielu bliskich mi “Dorot”, które obchodziły dzisiaj swoje imieniny (zarówno tych na kanale jak i z mojego najbliższego otoczenia).

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...