Loading...

Shqipëri 3-0 Moldavi (1995)

8,113 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 27, 2010

29.03.1995, stadiumi kombëtar "Qemal Stafa", Tiranë. Eliminatoret për Kampionatin Europian 1996.
Shqipëri 3-0 Moldavi. Golshënues: Sokol Kushta (31' e 80') dhe Salvador Kaçaj (41').

Tifozët shqiptarë presin me ovacione, yjet dinamovitë të Kombëtares: Eduard Abazi, Foto Strakosha, Rudi Vata, etj.

(Kjo video mundësohet nga Agron Kozeli).

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...