Loading...

Urban Invest - Proizvodstvo i kapaciteti

1,739 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 10, 2012

Урбан Инвест е препознатлив како водечка компанија во земјата, по повеќе фактори, од кои најважен е квалитетот на услугата ,а уште поважна е и можноста да се понудат производи со одличен естетски / функционален и ценовен / квалитет.
Во 2004 година, компанијата се здоби со интернационален сертификат BSI EN ISO 9001:2000. Денеска компанијата е организирана во четири производни линии, со план да се отвори уште една во текот на 2007/2008 година:

Производство на павер елементи и бетонска галантерија;
Производство на Мозаик стоне плочки;
Каменолом;
Станбена изградба;
Исто така можеме да се пофалиме дека сме една од ретките компании кои на своите потрошувачи им нуди целосен пост-продажен сервис (транспорт, подготовка за монтажа, монтажа).

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...