Upload

Loading...

Zagrajmy w S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla (cz.1) Zona (1 z 4)

259,857 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Feb 7, 2010

Gadam do mikrofonu podczas grania w S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla.

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla (z ang. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl) to gra ukraińskiego GSC Game World, ogłoszona w 2001 roku jako S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost. Gra miała wyjść jako pierwsza wykorzystująca DirectX 9, ale regularne przesunięcia premiery spowodowały, że gracze przestali wierzyć w ukazanie się jej na rynku. Jednak w styczniu 2007 THQ (dystrybutor gier GSC), ogłosiło premierę gry na marzec/kwiecień 2007, w co wiele pism branżowych i graczy nie wierzyło. Jednak gra wyszła w zapowiadanym terminie marzec/kwiecień 2007.

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla jest grą typu FPS zawierającą jednakże wiele elementów typowych dla gier typu RPG takich jak handel i wymiana informacji z NPC, wykonywanie misji pobocznych czy dobór ekwipunku. Gra ma nieliniową fabułę misje mogą być wykonywane w kolejności wybranej przez Gracza. Zarówno tytuł, jak i świat gry nawiązuje do Pikniku na skraju drogi autorstwa braci Strugackich oraz również opartego o tę powieść filmu Andrieja Tarkowskiego.

-wikipedia


All copyrighted/trademarked media is owned by their respective companies. Videos uploaded are commentary in nature, as defined under the 'Fair use' policy of copyright.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...