Loading...

Український науковець, біолог, учасник АТО Євген Дикий | За чай.com | 17.04.2018

597 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on Apr 17, 2018

Євген Дикий. Він - біолог (біологічний факультет КНУ та аспірантура Києво-Могилянської академії). Був замдеканом факультету природничих наук в академії у часи ректора Брюховецького. Був старшим науковим співробітником в Академії наук. Тепер старший науковий співробітник Центру міждисциплінарних досліджень Педагогічного університету імені М.Драгоманова. І ще Євген новий керівник Національного Антарктичного наукового центру.
Але попри такий миролюбний кар'єрний шлях у Євгена Дикого чималий парамілітарний досвід. У 1991 числився командиром українських добровольців у Литві загону, сформованого Українською Студентською Спілкою. 1995 брав участь у боях і розвідувальних місіях на "першій чеченській". Офіційно був журналістом газети “Всєукраінскіє вєдомості” та виконував гуманітарну місію від Комітету “Гельсінкі 90”.
А після Майдану 29 травня 2014 з півсотнею людей долучився до добровольчого батальйону територіальної оборони України “Айдар”.
Мир по-русскі та мир на наших умовах, що реальніше; що сталося з "айдарівцями" і чому стільки тилових "скандалів" було; що робити з "мирними новоросами" після повернення окупованих земель; що робитимуть "добровольці" при спробі реваншу руссомірців; чому синдром "махновщини" наростає і як не повторити історичних помилок.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua

Live chat replay is not available for this video.
Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...