Loading...

KOMUNIA ŚW. na klęcząco i do ust - Ks. Kard. Robert Sarah Prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego

44,556 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 30, 2017

Samo "Niebo" w osobie posłanego z nieba Anioła Pokoju w Fatimie, jak również świętych Jana Pawła II i Matki Teresy z Kalkuty mówi nam, że mamy przyjmować KOMUNIĘ ŚW. na klęcząco i do ust. Takie ważne wskazówki duchowe, daje nam wiernym i szczególnie czcigodnym kapłanom J.Em Ks. Kard. Robertem Sarahem Prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów. w czasie wywiadu nadanego w TV TRWAM. w dn. 30 lipca 2017r.

Słowa Jego Eminencji Prefektem Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów dają do myślenia w Polsce , gdzie jest jeszcze żywa wiara i gdzie w tych czasach dał Bóg łaskę Cudów Eucharystycznych w Sokółce i Legnicy.

Łucja z Fatimy tak opisuje zjawienie Anioła z EUCHARYSTIĄ:
(...)Kiedy tam byliśmy, ukazał się nam Anioł po raz trzeci. Trzymał w ręce kielich, nad którym unosiła się święta Hostia, z której spływały krople Krwi do kielicha. Nagle kielich z Hostią zawisł w powietrzu, a Anioł uklęknął na ziemi i powtórzył trzy razy modlitwę:

- „Trójco Przenajświętsza, Ojcze, Synu, Duchu Święty,uwielbiam Cię ze czcią najgłębszą. Ofiaruję Ci przenajdroższe Ciało, Krew, Duszę i Bóstwo Pana naszego Jezusa Chrystusa, obecnego na wszystkich ołtarzach świata, na przebłaganie za zniewagi, świętokradztwa i zaniedbania, które Go obrażają. Przez niezmierzone zasługi Jego Najświętszego Serca i Niepokalanego Serca Maryi proszę Was o nawrócenie biednych grzeszników".

Następnie podnosząc się z klęczek wziął znowu w rękę kielich i Hostię. Hostię podał mnie, a zawartość kielicha podał Hiacyncie i Franciszkowi do wypicia mówiąc równocześnie:

-„Przyjmijcie Ciało i Krew Jezusa Chrystusa, okropnie znieważanego przez niewdzięcznych ludzi. Wynagrodźcie ich grzechy i pocieszajcie waszego Boga!"

Potem znowu uklęknął i odmówił z nami trzy razy tę samą modlitwę: „Trójco Przenajświętsza" i znikł.
Poruszeni siłą nadprzyrodzoną, która nas otaczała naśladowaliśmy we wszystkim Anioła, tzn. uklękliśmy jak on na ziemi i powtarzaliśmy modlitwy, które on odmawiał. Siła obecności Bożej była tak intensywna, że prawie całkowicie nas pochłaniała i unicestwiała. Zdawało nam się nawet, że przez dłuższy czas zostaliśmy pozbawieni używania zmysłów. W czasie tych dni wykonywaliśmy nasze zewnętrzne czynności jak gdybyśmy byli poruszani przez tę samą istotę nadprzyrodzoną, która nas do tego skłoniła. Spokój i szczęście, które odczuwaliśmy, były bardzo wielkie, ale tylko wewnętrznie, najzupełniej skupiające duszę w Bogu. A również osłabienie fizyczne, które nas ogarnęło, było wielkie"

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...