Loading...

Bruno - Ajo

1,818,409 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 25, 2016

Music production by : Threedots
Video production by : Entermedia

Shkarko Kengen mp3
https://we.tl/PjkJHuC4xb

TEKSTI

Faji nuk është më i imi
Me tjera femra nuk ka zgjat ma shumë
Se për mu ishim vetëm ti dhe unë

Ti me mu ndaje veç shtratin
Po në shpirt jo nuk isha unë
Se për ty isha dikush më shumë

I dashurum me ty
I dashurum me ty
Si asnjëherë më parë

I dashurum me ty
I dashurum me ty
Për ty fryma më ndal

Ajo ajo më tha që sjam i pari
Ajo ajo e di që nuk e fali
Ajo ajo do mësoj mua të më dojë

Ajo ajo më tha që sjam i pari
Ajo ajo e di që nuk e fali
Ajo ajo një ditë do të më kuptojë

Ska rëndësi ma nesër ku do jesh ti
Me kë zgjohesh e me kon bon dashni
Me rëndësi nuk do jemi une dhe ti

Ti me mu ndaje veç shtratin
Po në shpirt jo nuk isha unë
Se për ty isha dikush më shumë

I dashurum me ty
I dashurum me ty
Si asnjëherë më parë

I dashurum me ty
I dashurum me ty
Për ty fryma më ndal

Ajo ajo më tha që sjam i pari
Ajo ajo e di që nuk e fali
Ajo ajo do mësoj mua të më dojë

Ajo ajo më tha që sjam i pari
Ajo ajo e di që nuk e fali
Ajo ajo një ditë do të më kuptojë

Ajo ajo më tha që sjam i pari
Ajo ajo e di që nuk e fali
Ajo ajo do mësoj mua të më dojë

Music video for Ajo performed by Bruno .

www.threedots.al

Copyright (C) 2016 Threedots Productions.

http://vevo.ly/0g0R5h

 • Category

 • License

  • Standard YouTube License
 • Song

  • Ajo
 • Artist

  • Bruno
 • Album

  • Single
 • Licensed by

  • Vydia (on behalf of Threedots); Vydia (Music Publishing)

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...