Loading...

Ne Tuhaf Şeyler Var Dedirten 12 Fotoğraflı Bilgi

3,297,107 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 1, 2015

Sevilen serimiz fotoğraflı bilgilerin yeni bir bölümüyle daha karşınızdayız. Dünyanın en elastik kadınından Alpler'de keçi gibi yaşayan adama, birbirinden ilginç ve acayip bilgiler!

Bu kadın Meksikalı. İnternette “Vampir Kadın” olarak tanınıyor. 2012 yılında “Vücudunu En Fazla Deforme Eden Kadın” ünvanıyla Guinnes Rekorlar Ktabı’na girdi. Vücudunun neredeyse tamamı dövmelerle ve piercing ile kaplı. Yetmemiş gibi, deri altına yerleştirilen silikonlarla yaptırdığı boynuzları bile var.

Bu İngiliz, “Acaba keçi gibi yaşamak nasıl bir şey?” diye merak edip bir süreliğine keçi olmaya karar vermiş. Ellerini uzatan bir aparat yaptırmış ve İsviçre Alplerinde bir keçi sürüsüne katılmış. Dört ayak üstünde yürüyüp onlar gibi otlayarak keçilerin arasında 3 gün geçirmiş. Keçi olma deneyimini sergi haline getiren adam bu sayede internet ünlüsü haline geldi.

Kentucky Fried Chicken’ın Çin’deki şubelerinde bazı ürünler pembe ekmeklerle servis edilmeye başlandı. Pembe burgerlere özellikle Çinli genç kızlar çok rağbet ediyormuş.

“Elektro Gitar Çalıyormuş Gibi Yapma Şampiyonası” diye bir yarışma olduğunu biliyor muydunuz? Sahneye çıkıyorsınız ve bir parçanın elektro gitar çalan kısımlarına sanki siz çalıyormuşsunuz gibi eşlik ediyorsunuz. Bu tuhaf yarışmanın yirmincisi Finlandiya’da yapıldı ve sahnede kelimenin tam anlamıyla şov yapan bir Rus kazandı.

“Örgü şapkalı evcil hayvanlar” internetin son trendlerinden biri. Hatta trendden öte, çılgınlık halini aldı. Bu furyaya katılmak isteyenler evdeki hayvanı için bir şapka örüyor ve sonra da fotoğrafını çekip sosyal ağlarda paylaşıyor. Ancak kural, şapkayı bizzat sizin örmeniz. Eğer satın alırsanız oyunbozanlık yapmış sayılıyorsunuz. Örgü şapkaların komik olması şart değil ama hepsi birbirinden eğlenceli.

Sırada dünyanın en pahalı emziği var. Zenginler bebekleri için satın alıyor. Beyaz altından ve pırlanta parçalarından yapılmış. Fiyatı bizim paramızda 50 bin lira.

Bu gördüğünüz Hindistan’da bir tren. Ulaşım araçları kalabalık nüfus karşısında yetersiz kalınca böyle manzaralar oluşuyor. Bu tren ise Bengladeş’ten. İnanılır gibi değil ama trenlerin hepsi bu şekilde hınca hınç dolu. Böyle bir tren yolcuğulunda tabii can güvenliği hak getire. Bu trene binenler mi yoksa binemeyenler mi daha şanslı o tartışılır.

Ekranda dünyanın en esnek mankenini görüyorsunuz. Zlata sahne adıyla tanınıyor. 27 yaşındaki model Almanya’da yaşıyor ama aslında Tataristan doğumlu. İnanılmaz esnek bir vücuda sahip olan kadın bir televizyon programına da işte bu şekilde konuk oldu.

Japonya’da “Baykuş Kafeler” çok moda. Her geçen gün de yenileri açılıyor. Baykuş kafelerde baykuşları sevebiliyor, onlarla fotoğraf çektirebiliyorsunuz. Bu aslında güzel bir iş fikri. Ülkemizde de açan olsa kesin rağbet görür.

Burası Fiji’deki Tavarua adası. Şeklinden dolayı Kalp Adası olarak da biliniyor.

Videomuza ilginç mumlarla devam ediyoruz. Mesela, bunlar kağıttan kayık değil, hepsi birer mum. Bunlarsa beyin şeklinde yapılmış eğlenceli mumlar. Bir de böyle ürkütücü bir mum var. Yanıp bittiğinde içinden bu heykelcik çıkıyor. Bunlarsa parmak şeklinde mumlar. Aralarında terbiyesizlik yapanlar da eksik değil. Ve son olarak bunlar da gelmiş geçmiş en havalı doğum günü mumları olsa gerek.

Pek benzemese de bu aslında bir bisiklet. Özelliği tek tekerlekli olması. Bunda ise 8 tekerlek var fakat sonuçta yine de 2 tekerlekli bir bisiklet. Bu bisiklet ise üç tekerlekli. Ama ön tekerleği 10 bisiklet tekerleğine bedel.

Diğer videolarda görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın.
OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.

Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin:
http://www.youtube.com/yapyap

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...