Loading...

Jaworzno. Daj się wciągnąć - spot TV

11,052 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 14, 2012

Rozpoczęła się pierwsza odsłona kampanii promującej potencjał inwestycyjny Jaworzna. Na terenie miast aglomeracji pojawiło się 25 billboardów i super scrolli z logotypem Jaworzna i hasłem "Jaworzno. Daj się wciągnąć". Ruszyła także reklama w internecie i prasie.

Szeroko zaplanowana kampania będzie miała zasięg zarówno regionalny, ogólnopolski jak i zagraniczny. Grupa docelowa to małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z kraju i ze świata. Stąd różnorodny dobór mediów ze wskazaniem na internet. W ramach kampanii internetowej, która już się rozpoczęła, przewiduje się prawie 60 milionów odsłon.

Głównym celem kampanii jest pokazanie głównych atutów Jaworzna z punktu widzenia potencjalnego inwestora.

- Jaworzno to miasto doskonale zlokalizowane, otwarte na inwestorów, bezpieczne zarówno w zakresie bezpieczeństwa publicznego, jak i inwestycyjnego - przekonuje Paweł Silbert, prezydent Jaworzna.

Na potencjalnych inwestorów czeka w Jaworznie ponad 100 hektarów gotowych terenów inwestycyjnych. Miasto od lat inwestuje także w komunikację. Na ten cel wydano w ciągu ostatnich kilku lat zawrotną kwotę ponad 400 milionów złotych. Dzięki temu Jaworzno wyróżnia się nowoczesnymi drogami i autobusami miejskimi. Kilka lat temu została wdrożona elektroniczna Jaworznicka Karta Miejska, budowany jest szerokopasmowy internet i hot spoty. W przyszłym roku w rynku powstanie nowoczesna przestrzeń miejska.

Oprócz racjonalnych powodów, dla których na ofertę Jaworzna należy zwrócić szczególną uwagę, w kampanii wykorzystano szereg zabiegów podkreślających aktywność, multimedialność i innowacyjność miasta, które wyraźne stają się dopiero wówczas, gdy Jaworzno pozna się "od środka". Stąd hasło kampanii "Daj się wciągnąć", które zachęca do przyjazdu i pozostania w mieście.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...