Loading...

100-vjetori i Kishës Ortodokse Shqiptare

7,987 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Sep 28, 2008

Komuniteti shqiptar i Bostonit festoi të shtunën me madhështi 100-vjetorin e Kishës Ortodokse Shqiptare të themeluar nga Fan Noli. Të ftuarit e nderit ishin Presidenti i Shqipërisë Bamir Topi dhe aktori me origjinë shqiptare Xhim Belushi.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...