Loading...

«Батьківщина» вимагає звіту голови СБУ щодо депутатів Наталівки

252 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 6, 2017

«Батьківщина» вимагає звіту голови Служби безпеки України Василя Грицака з приводу сфабрикованої справи щодо чотирьох депутатів Наталівської сільської ради (Запорізька область), які, за версією СБУ, готували державний переворот.
З такою вимогою від фракції з парламентської трибуни виступив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

За його словами, працівники СБУ, які згодом визнали в суді хибність цієї справи, разом із прокурором Запорізької області, який сфабрикував цю справу, мають бути притягнуті до відповідальності.

«Пане Грицак, сьогодні я хочу почути ваш звіт, як чотири депутати сільської ради готували державний переворот», – заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина».

Як повідомив Сергій Соболєв, подібна ситуація виникла через те, що губернатор Запорізької області намагався реалізовувати незаконну схему щодо передачі 160 га землі в селі Наталівка підставній фірмі.

«Коли населення Наталівки вийшло на протест і зняло керівника цього населеного пункту, призначивши секретаря ради, тоді включилися СБУ і прокуратура для того, щоб оголосити про держаний переворот», – розповів парламентарій.

Сергій Соболєв зауважив, що в четвер, 7 грудня, в парламенті відбудеться визначне голосування про продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, яке поставить хрест на таких горе-землевласниках.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...