Loading...

Fjalimi i xhumas 25-01-2013: Profeti i përsosur s.a.u.s. , Mesihu i tij dhe sehabët - Ahmadiyya

116 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jan 30, 2013

http://www.alislam.org Përkthim në shqip i hytbes së xhumas të mbajtur nga Hazret Mirza Masrur Ahmedi (aba) Kalifit të Pestë të Mesihut të Premtuar (Kryetar të Xhematit Musliman Ahmedia ndërkombëtar), më 25.01.2013 në "Bejtul Futuh", Londër, Angli.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License
Comments are disabled for this video.
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...