Loading...

PSHDK, dr.Besnik Bardhi, Kryetar i I - rë i degës në Gjakovë, në Kuvendin themelues.

966 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 22, 2011

Në nëntor të vitit 1990, në sallen solemne të Pallatit të Kulturës "Asim Vokshi" në Gjakovë u mbajt Kuvendi themelues i Partisë Shqiptare Demokristiane të Kosovës.
U zgjodh Kryesia prej 11 anëtarësh si dhe Kryetari i degës së Gjakovës, dr.Besnik Bardhi.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...