Loading...

Milion Terapii -AK47 -PeeRZet-HZOP-Dawidzior HTA-Kafar dixon37-Brahu - Żyj Z Całych Sił

458,574 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 4, 2014

Milion Terapii, właściwie Daniel Mariusz. Sz. Fan Page www.facebook.com/MilionTerapii
Swój pierwszy okrzyk wydał z siebie w roku 1984 w Czyżewie (woj. podlaskie)
Cytując Ero z BC "w brzuchu mamę kopałem gdy słyszałem bang, bang!"
Pierwszy hałas na scenie zrobił w 2000 roku,
kiedy to dostał szansę zagrania przed raperem bliżej znanym w środowisku hip-hopowym jako Teka.
Produkcji? było wiele, wszystkie jednak zatraciły światełko gdzieś na końcu tunelu, dlatego też, ciężko nam się doszukać pełnego albumu wykonawcy, ma jednak dużą ilość utworów, które pierwotnie miały lądować na różnych krążkach, fakt, faktem -wylądowały jednak w intrenecie 4fun, tudzież spontanicznie, nie podpięte pod żaden z planowanych projektów.
Artysta do tej pory miał okazję współpracować z takimi raperami chociażby:
Vixen, Jongmen (Dill Gang), Żółf (Fenomen), Zawik (PTP), Tysiące Słów, SiWy czy też Dono (Tewu)
Ponad dekada bez szału? Cisza c przed burzą?...

Przed kim grał koncerty? Chyba łatwiej by był wymienić przed kim nie grał, jest tego sporo... miał przyjemność supportować m.in: Hemp Gru, Teka, Onar, WWO, Fenomen, Sobota, Peja Slums Attack, był zaproszony również na jeden z największych festiwali hip-hopowych w Polsce "Hip-Hop Fest Nysa"

"O Sobie"

Kim się inspirowałem?

Właściwie to nikim szczególnym i też cała ta zajawka nie pojawiła się w jakiś wyjątkowych okolicznościach, choć popsuję mocno zawsze WWO! Cóż, właściwie jak większość młodych w tamtych czasach, wkręciłem się mega w kasetę Molesty "Skandal, Kaliber 44, tez wiadomo ale niezłe kuku zrobił mi na bani Ursynowski skład "RHX" i tak właśnie zacząłem kreślić swoje pierwsze linie, ruszając maszynę, która nie może się zatrzymać do dziś...

O czym Opowiada Numer .

Pomysł na utwór pt "Żyj z całych Sił " narodził się w mojej głowie w prosty sposób. A mianowicie u mojej kochanej siostry zdiagnozowano białaczkę dlatego postanowiłem ją wesprzeć w tych trudnych chwilach nagrywając właśnie ten numer.
Gdy usłyszałem beat do tego kawałka, zrobiony na bazie sampla formacji Dżem do piosenki "Do Kołyski" , postanowiłem zaprosić do niego również innych raperów, większość to śmietanka polskiej rap-gry, mniejszość sądzę, że to diamenty z tym, że jeszcze nieoszlifowane.
Wszyscy przystąpili do tej akcji bez wahania i w błyskawicznym tempie podesłali mi swoje zwrotki. Myślę, że utwór ten pomimo, że jest dedykowany mojej siostrze, trafi również w umysły innych chorych i zmotywuje ich do podjęcia walki ze swoją chorobą. www.facebook.com/MilionTerapii

  • Category

  • Song

    • DO KOLYSKI

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...