Loading...

Šiaulių universitete rinkosi Baltijos šalių logopedai

975 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 4, 2015

Balandžio 17 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje surengtas 2-asis Baltijos šalių logopedų kongresas, kuriame dalyvavo svečiai iš Švedijos, Suomijos, Latvijos, Estijos, Čekijos, Rumunijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos.
„Neurologiniai kalbėjimo ir kalbos sutrikimai: įrodymais grįstos praktikos link“ – tokia buvo kongreso tema. Pagrindinis kongreso tikslas – pasidalyti tarpdisciplininėmis žiniomis, požiūriais į neurologinės kilmės vaikų ir suaugusiųjų kalbėjimo, rijimo, balso ir kalbos sutrikimus, jų prevenciją ir įrodymais grįstų metodų taikymą jiems įveikti. Viena iš renginio organizatorių, Šiaulių universiteto Specialiosios pedagogikos katedros lektorė Daiva Kairienė, kuri yra ir Lietuvos logopedų asociacijos pirmininkė, džiaugėsi būtent Šiauliuose surengtu renginiu. Anot D. Kairienės, renginio vieta
pasirinkta neatsitiktinai. Šiaulių universitetas yra vienintėlė aukštojo mokslo institucija Lietuvoje, rengianti logopedus, turinti didžiausią logopedų rengimo bazę šalyje.
Kongreso dalyviai iš Lietuvos ir kitų šalių, skaitė pranešimus apie aktualias logopedijos problemas, jų sprendimą ir metodų taikymą. Kolegos dalinosi patirtimi, aptarė specialistų rengimą įvairiose šalyse.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...