Loading...

Nr.22 Pyetje dhe Përgjigje në Facebook - Dr. Shefqet Krasniqi

22,521 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 20, 2012

Faqja zyrtare e Dr.Shefqet Krasniqit: http://www.facebook.com/Hoxha.Dr.Shef...
Es-Selamu Alejkum
http://www.krenaria.com & http://www.islamifejaevertete.com
Paraqet Emisionin Nr.22 nga seria "Pyetje dhe Përgjigje në facebook"
Ligjërues: Hoxhë Dr. Shefqet Krasniqi (Imam nga Prishtina)

E lusim All-llahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga keto që dëgjojmë. Amin

http://www.islamifejaevertete.com
Es-Selamu alejkum ju lutem që ta shpërndani këtë video aq sa të keni mundësi nëpër webfaqet tuaja, nëpër profilet dhe faqet tuaja në facebook, në shoqerinë tuaj përmës emailit si dhe nëpër vet youtubes duke e download-uar këtë video dhe upload-uar tek kanali juaj por me KUSHT QË TË MOS NDRYSHOHET ASGJË NË KËTË VIDEO, AS LOGOJA AS ZGJATJA AS ASGJË TJETER, kush e shkelë këtë ka bërë dicka të ndaluar!

©Iniciativa "ISLAMI feja e Vertete"

Për më shumë video të kliko këtu:
http://www.youtube.com/islamifejaever...

Për t'u abonuar që të përfitoni nga videot tona kliko këtu:
http://www.youtube.com/subscription_c...

Për këshilla dhe sugjerime na shkruani këtu:
islamifejaevertete@gmail.com

Për më tepër kthejuni ueb-faqës zyrtare:
http://www.islamifejaevertete.com

Allahu ju shperblefte per kontributin tuaj!!!

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...