Loading...

trailer knihy Plachetnice z Božkova

313 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 16, 2017

Plachetnice z Božkova je autentický thriller z plzeňského podsvětí odehrávající se krátce po roce 2000. Číst ukázku, resp. koupit celou elektronickou knihu je možné na e-shopu kriminalniplzen.cz

“Plzeň na přelomu 20. a 21. století nebyla zrovna růžové místo. V Praze již začínalo nové tisíciletí, ale v Plzni ještě naplno doznívala divoká devadesátá léta. Otlučené činžáky, nonstop bary, herny, ohromná vietnamská tržiště a bazary. V Praze bylo mým kolegům hej, tam bílé límečky rozkrádaly bývalé státní podniky a třásly se na evropské fondy, ale tady v Plzni šlo všechno ještě postaru, špinavá kriminální galerka. U nás šlo o krk.”

Kdo byl Velký Karel, proč mučil bytný Richard se studentem Jakubem albánce v lese a jak nakonec dopadla brutální přestřelka na Skvrňanech? Jak mohla prorůst mafie až do nejvyšších řad policie a co s tím vším měl společného mafiánský kmotr Zima z Prahy?

Vydejte se na cestu časem, podívejte se do reálných míst krvavých událostí popsaných v knize “Plachetnice z Božkova”. Překvapí, že mnohá najdete dodnes.

www.kriminalniplzen.cz

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...