Loading...

Tehniskais stāvoklis - vai tu zini kāds ir tavai automašīnai?

3,955 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 5, 2016

Pusgada laikā Valsts policijā fiksēti 4000 gadījumu, kad transportlīdzekļu vadītāji piedalījušies ceļu satiksmē ar transportlīdzekli, kuram noteiktajā termiņā nav veikta tehniskā apskate. Lai aicinātu transportlīdzekļu vadītājus rūpīgāk gādāt par sava spēkrata tehnisko stāvokli, Valsts policija ar atjautīgu video klipu vērš uzmanību transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa nozīmei ceļu satiksmē.

Tehniskā stāvokļa atbilstība drošai ceļu satiksmei ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas tieši saistīts ar drošu pārvietošanos. Pavirša attieksme pret šķietami nenozīmīgiem sīkumiem un “īkšķu turēšana” ikreiz pirms tehniskās apskates veikšanas, nereti veido tādu kopumu, kas var būt bīstams ne vien pašu dzīvībai, bet arī vispārējai satiksmes drošībai.

Kā uzsver Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece Vineta Mistre: “Nav noslēpums, ka par transportlīdzekļa tehnisko atbilstību drošai ceļu satiksmei tā īpašnieki visbiežāk atceras mirkli pirms ikgadējās tehniskās apskates veikšanas, taču pārējā laikā lieki galvu par to nelauza. Diemžēl ir arī tādi autovadītāji, kuri uzskata, ka tehniskā apskate ir tikai formalitāte - šī gada sešos mēnešos vien Valsts policija autovadītājiem sastādījusi 4000 protokolus par piedalīšanos ceļu satiksmē ar transportlīdzekli, kuram noteiktajā termiņā nav veikta tehniskā apskate. Jāpiebilst, ka no tiem teju 300 šoferi par šādu pārkāpumu sodīti vairākkārt”.

Lai vērstu sabiedrības uzmanību transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa nozīmībai ceļu satiksmē un aicinātu pret to izturēties rūpīgāk, prezentējam nākamo video klipu “Tehniskais stāvoklis”. Tas ir jau trešais no Valsts policijas veidoto videoklipu sērijas, kas veltīti ceļu satiksmes drošības uzlabošanai. Klipos aplūkoti nozīmīgi problēmjautājumi ceļu satiksmē, kuri ar analoģijas palīdzību ataino noteikumu pārkāpumus, kas nereti ir ar traģiskām sekām.

Valsts policija aicina transportlīdzekļu vadītājus rūpīgāk gādāt par sava spēkrata tehnisko atbilstību drošai dalībai ceļu satiksmē.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...