Loading...

Janis Sidovský Life without art is stupid #5

4,345 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 8, 2014

Janis Sidovský je manažer a producent. Patří k odborníkům v oblasti public relations v šoubyznysu, je aktivně činný v oblasti charity a podílí se na aktivitách české gay komunity. Je držitelem tří platinových desek a spolupracoval s mnoha osobnostmi české populární hudby.

studentský projekt "Life without art is stupid"
http://www.lwais.eu/
http://www.facebook.com/MafiaRecords.cz

Life without art is stupid. Studentský dokumentární projekt, který nás teď bude pravidelně provázet po uměleckém prostředí a dodávat dávku spontánnosti. Bude mapovat českou, ale i zahraniční scénu osobností z různých uměleckých oblastí, odlišného světa umění.

Vše vzniklo setkáním s mladými studenty, kteří se s notnou dávkou nadšení a pracovitosti pustili do věci obsáhlé a poměrně náročné. Zaměřit se na kulturní obsah, na umění, které člověku poskytuje svobodu projevu, v jakékoliv formě je, už v nápadu, skvělá věc, jak reagovat na postupující rozložení dnešní společnosti a třeba komukoliv otevřít oči. My jsme byli nadšeni možností se zapojit a díky času, společným silám, přinášíme pravidelně díly, věnované zajímavým osobnostem.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...