Loading...

"O wilczku i o serduszku" - Opowieści z Borzych dla dzieci online

225 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Streamed live on May 17, 2020

Wymyślacie czasem historie? My też. Tylko o czym by tu dziś opowiedzieć? Może o starym bucie. Albo o traktorze. A może... o złotym kamyczku? Chcecie posłuchać? Chodźcie! Aha, po bajce koniecznie zostańcie z nami na live chat. Może podsuniecie nam pomysł na następną opowieść?

Opowieści z Borzych to autorski projekt aktorki Anny Szawiel i jej córki Rozalki. Powstał podczas kwarantanny we wsi Borzychy nad Liwcem. Dom dziadków otoczony drzewami i stawem a dalej pola, łąki i las są pełne najróżniejszych historii. Wystarczy zacząć opowiadać. Wystarczy tę opowieść nagrać, dodać kilka dźwięków albo namalować. Program komputerowy prawie sam to wszystko zmontuje i gotowe!

***Scena SPATiF już trzy lata integruje środowisko artystyczne, pokazując najlepsze kameralne spektakle, koncerty, kabaret. W obecnej chwili wielu związanych z nami twórców znalazło się w dramatycznej sytuacji finansowej. Dlatego, jeśli podobało ci się wydarzenie kulturalne na Scenie SPATiF online po obejrzeniu możesz wesprzeć nas wpłacając 10,20 lub 30 zł na konto PKO B.P. 78 1020 1026 0000 1802 0386 9823 w tytule "cegiełka na scenę".

Loading...

Live chat replay is not available for this video.

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...