Loading...

Statečná autíčka - EP04 Závod

852,211 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 19, 2014

Statečná autíčka - Kompletní Epizoda - Závodní den

Ve městě se budou konat závody. Vytúněný Harry si je jistý, že snadno vyhraje. Když se Pták Pohromák rozhodne, že se se svým podomácku vyrobeným vozítkem soutěže také zúčastní, je si Vytúněný Harry svým vítězstvím hned ještě jistější. Vytúněný Harry používá nečestné triky, které způsobí ostatním závodníkům potíže, ale mají vliv také na něj samotného. Naštěstí jsou tu Statečná autíčka a přijedou všechny zachránit..

Statečná autíčka jsou kreslený televizní seriál o záchranářských autech v malém městě, kde může být hrdinou opravdu každý!

Sledujte s přáteli z města fantastická napínavá dobrodružství. Seznamte se s Policejním autem Pavlíkem a Hasičkou Haničkou, kteří pomáhají lidem z města hledat zloděje, hasit požáry a řešit některá z mnoha tajemství, kterých je v jinak klidném městě víc než dost. Seznámíte se také s Ptákem Pohromákem, který má ze všech obyvatel města největší smůlu.

Seriál Statečná autíčka klade velký důraz na kamarádství, vzájemnou blízkost a možnost dosáhnout cíle tím, že pomáháme druhým. Kreslený seriál je určen především dětem ve věku od 2 do 6 let.

Věříme, že si vy i vaše děti naše filmy užijete, a že vám Statečná autíčka přinesou spoustu zábavy.

Statečná autíčka vytvořila Ruta Ett DVD AB
Home page: www.hotc.nu
kontakt pro zákazníky: info@rutaett.com

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...