Loading...

Samsung Mistrzowie Kodowania | Poznań | Nowa jakość lekcji w szkołach

121,294 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 6, 2017

Reportaż z realizacji jednej z edycji programu Samsung Mistrzowie Kodowania - tym razem w Szkole Podstawowej nr 58 w Poznaniu. Dzieci łatwiej angażują się w zajęcia i skupiają uwagę, gdy korzystają z interaktywnych narzędzi, takich jak interaktywny monitor Samsung. Nauka staje się wtedy bardziej efektywna, a dzieci chętniej ze sobą współpracują.

Dowiedz się więcej: http://spr.ly/6053871WB
#mistrzowiekodowania

Samsung - inicjator nowoczesnej edukacji

Samsung od wielu lat promuje nowoczesną edukację opartą na innowacyjnych narzędziach. Jako inicjator projektu Mistrzowie Kodowania nie tylko upowszechnia naukę programowania, lecz także wykorzystywanie nowinek technologicznych podczas zajęć z dziećmi. Nauczycielom łatwiej jest prowadzić angażujące lekcje, zaciekawić ucznia i rozwijać jego zdolności, gdy mogą wykorzystywać najnowocześniejsze narzędzia.

Interaktywny monitor jako nowoczesna tablica

Jednym z takich narzędzi jest monitor interaktywny Samsung. Dzięki udziałowi w programie Mistrzowie Kodowania wykorzystywany jest m.in. w Szkole Podstawowej nr 58 w Poznaniu. Od tradycyjnych zeszytów dzieci wolą tablety i interaktywne monitory, gdyż mogą szybko zaznaczyć wybrane fragmenty, rysować i pisać. Ich nauczycielka, pani Anna Cieślarczyk, dba o właściwy dobór materiałów, gdyż wie, że uczniowie wychowują się w świecie cyfrowym - smartfony, tablety i komputery to ich codzienność.

Wspólna praca

Nowoczesny interaktywny monitor Samsung zapewnia świetną jakość obrazu - wyświetlane treści widać nawet z ostatnich ławek. Monitor to coś więcej niż przydatne urządzenie, to cały pakiet usług i materiałów do wykorzystania przez uczniów i nauczycieli. Wraz z innowacyjną tablicą dostarczane są m.in. scenariusze lekcji angażujące wszystkich uczniów, z powodzeniem uczących się współpracy i razem wykonujących zadania.

#mistrzowiekodowania

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...