Loading...

415 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 13, 2016

Teikiame auto - automobilių nuomos paslaugas Vilniuje - Kaune bei visoje Lietuvoje.

Garantuojame turimų automobilių šimtaprocentinę kokybę. Galime pasiūlyti pakankamai platų automobilių parką, kuris jums leis pilnai pasirinkti tinkamą modelį jūsų poreikiams.

Mašinų nuoma - tai geras atostogų garantas, kadangi jūs galite pilnai atostogauti nesukant galvos.

Pagrindiniai miestai į kuriuos taikomės yra - Vilnius, Kaunas, Palanga Šiauliai bei kiti miestai. Galime pasiūlyti pristatymą betkuriuo adresu.

#automobiliųnuoma
#automobiliųnuomaVilniuje
#automobiliųnuomaKaune

Atostogaujant auto nuomos paslaugos pačios patogiausios, kai automobilio neturite. Dauguma grįžtančių vasarą, tiesiog išsinuomoja automobilį ir mėgaujasi autonuomos paslaugomis.

O kaip išsirinkti geriausią kompaniją, kuri jums pasiūlys geriausias paslaugas?

- Atsižvelkite į įmonės teikiamą viziją. Ar automobiliai nuomojami brangiau ir su kasko. Ar mašinų parke teikiamos visos reikalingos garantijos.
- Ar randate sau tinkantį modelį?
- Ar Facebook aplinkoje įmonė šiltai ir atsakingai bendrauja su savo klientais?
- Ar nerandate nusiskundimų?

Atradę tinkamą kompaniją visada atsižvelkite ar ji nusiteikusi teikti lojalumo programą. Galbūt jau po antro karto gausite dideles nuolaidas. Tai kodėl šia kompanija nepasitikėjus? Visada autonuoma Kaune Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste turi būti šimtaprocentų profesionali


Filosofija apie auto nuomą:


Renkantis automobilį kelionei užsienio šalyje reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus tik tai šaliai būdingus kelių ypatumus. Pavyzdžiui, JAV magistralės yra pakankamai erdvios, kokybė jų gera, tad drąsiai galima rinktis talpų automobilį. Tuo tarpu pietinės Europos šalyse dėl kalnuoto reljefo dažnai neužtenka pakankamai erdvės plačioms gatvėms, ypač tai liečia kalnuose įsikūrusius ir dažniausiai esančius be galo įdomius nedidukus miestelius, kuriuos būtinai norėsite pamatyti. Čia jūsų, keliaujančių masyvia mašina, gali laukti tam tikri netikėtumai – automobilio gabaritai gali būti nepritaikyti tokiai miniatiūrinei gatvei, galite patirti tam tikrų sunkumų. Todėl šiose šalyse geriausia rinktis ekonominės klasės mažų gabaritų transporto priemonę.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...