Loading...

Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata, Berlin 13.03.2012

152,247 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 6, 2012

Aby wesprzeć tę kampanie, wystarczy przesłać wiadomość email na adres: : Info@dr-rath-foundation.org
lub podany na naszej stronie internetowej: http://www4pl.dr-rath-foundation.org/

Od spotkania 13 marca 2012 roku w Berlinie Dr. Rath wzywa ludzi w Niemczech i w całej Europie, aby wzięli na siebie odpowiedzialność. Jest to wezwanie, aby budować wspólnie demokratyczną Europę dla ludzi i przez ludzi -- budować nowy świat oparty na zdrowiu poprzez prewencję i zwalczanie chorób. Dostępne wyniki badań naukowych opartych na naturalnych środkach dają do zrozumienia, że można zmniejszyć wiele powszechnych chorób do ułamka ich obecnego rozmiaru. Ale ten wspaniały „świat bez chorób" nie jest nam dany - ponieważ każda z nich jest dla przemysłu farmaceutycznego miliardowym zyskiem! Jeśli chcemy stworzyć świat bez chorób dla naszych dzieci: musimy się zaangażować. Teraz!

13 listopada 2007 r., w Oświęcimiu na terenie byłego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz miało miejsce historyczne wydarzenie. W tym mieście -- miejscu, w którym popełniono największe zbrodnie przeciwko ludzkości -- powstał plan nowej Europy. Biorąc pod uwagę zarówno rolę karteli petrochemicznego i farmaceutycznego w II wojnie światowej, jak również zbrodnie zapoczątkowane w Auschwitz, ocaleli z Auschwitz mają moralne prawo ponownie, być może po raz ostatni, zabrać głos żądając „Europy dla ludzi, przez ludzi".
http://www.eu-referendum.org/english/...

Ocaleli z Auschwitz przekazali dalej na ręce Dr Ratha i Fundacji pałeczkę „Sztafety życia, sztafety pamięci" wraz z przesłaniem dla przyszłych pokoleń „Nigdy więcej!". Przemówienie Dr Ratha z uroczystości wręczenia pałeczki udokumentowane zostało tutaj:
http://www.relay-of-life.org/speech/s...

FOLLOW US on FACEBOOK: http://www.facebook.com/pages/Dr-Rath...


TWITTER: https://twitter.com/#!/Dr_Rath_News

Comments are disabled for this video.
Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...