Loading...

TR- Bruno Gröning belgesel film Trailer 2

4,180 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 26, 2011

Bruno Gröning fenomeni -- "Mucize şifacının" izlerinde

3 bölümlü belgesel film (her biri yaklaşık 95 dakika). Açık gösteriler gönüllü bağışlar temelinde birçok ülkede.

1949 yılında gazetelerin manşetlerine bir isim hakim: Bruno Gröning. Özel baskılar onun hakkında basılıyor. Radyo ve televizyon onun hakkında haber veriyor. Bir sinema filmi çeviriliyor. Nereye gelirse, oraya yüzlerce, binlerce, on binlerce insan itiş kakış koşuyordu. Her yerden geliyorlardı -- Almanya'dan, Avusturya'dan, İsviçre'den, ama Belçika, Fransa ve ABD'den de gelenler vardı. Gröning dünya çapında ilgi görüyor.

Fakat ona itiş kakış koşanlar, taraftarlar değil, hayranlar veya groupies değil. Onlar hasta insanlar. Birçoğu için o son umut. Savaştan kırılmış, hekimlerden umut kesilmiş, sadece bir istekleri var: Sağlığa kavuşmak -- sıkıntı ve ağrılardan kurtulmak. Bruno Gröning onlara yardım edecek.

Ve yardım ediyor: "Şifasız denilen bir şey yoktur. Tanrı en büyük hekimdir!" onun sözleri. Ve akıl almaz şeyler gerçekleşiyor: Sayısız hasta sağlığına kavuşuyor -- sakatlar yürüyor, körler görüyor...

"Bruno Gröning fenomeni -- "Mucize şifacının" izlerinde" adlı belgesel film o zamanın dramatik olaylarını gösteriyor. Orijinal film- ve ses dokümanları, 50den fazla çağın tanıklarıyla röportajlar, ayrıca emekle yapılmış film sahneleri. Bunların hepsi bu filmi derin etkileyici bir olay yapıyor.

Fakat bu film arkaya yapılan bir belgesel bakıştan çok daha fazlası.

Birçok seyirci, filmi seyrederken birden bir güç, bir karıncalama, vücuttan geçen bir akım fark ettiklerini bildiriyorlar. Çoğu için bu tamamen yeni bir tecrübe. Bazıları hatta ağrıların, sakatlıkların veya başka rahatsızlıkarın geçtiğini bildiriyorlar.

Bruno Gröning belgesel film:
http://www.bruno-groening-film.org

Bruno Gröning-Dostluk Grupu. Bruno Gröning'in öðretisine göre manevi yoldan yardým ve þifa için kurulan dünya çapýnda bir birlik:
http://www.bruno-groening.org/tuerkce

Comments are disabled for this video.
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...