Loading...

Na lini të jetojmë - Sardi Strugaj

1,360 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 28, 2012

Kënga "Na lini të jetojmë" e kënduar nga Sardi Strugaj, në kitarë Jurgen Lubonja, Bateri Besian Arizi dhe në Bass Julian Koçaj.
Kjo këngë është luajtur me rastin e ROCKFEST, koncertit të Rockut të organizuar nga Akademia Hollywood për festën Ndërkombëtare të Muzikës.
Akademia Hollywood është i vetmi institucion që ofron kurse të muzikës moderne në Tiranë.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...