Loading...

Avokati i Djallit, Bujar Osmani (BDI) arsyeton arrestimet e shqiptarëve dhe terrorin e policisë

8,243 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 6, 2012

Avokati i Djallit, Bujar Osmani (BDI) ne Interviste dhene per Alsat arsyeton arrestimet e shqiptarëve nga ana e policise dhe terrorin qe ata ushtruan mbi shqiptaret e Shkupit dhe Kumanoves. U bastisen me shume se 200 shtepi, u morren ne pyetje me shume se 100 shqiptar, eshte zhdukur pa gjurme Haki Aziri i cili arrestohet dhe nuk dihet se ne cilin stacion policor eshte derguar. Ne kete aksion jane arrestuar edhe 4 femra te cilat sipas deshmive te tyre jane keqtrajtuar edhe fizikisht, 3 prej tyre kane qene te moshes 19-25 vjeç dhe nje plakë 63 vjeçare, te gjitha keta jane te keqtrajtuar nga ana e policise. Ndaj gjithe ketyre ngjarjeve BDI qendron heshtur, madje sipas prononcimeve te Bujar Osmanit ata edhe kane dhene lejen e ketij aksionit, duke lejuar keshtu qe shqiptaret pervec se te shpallen fajtor per vrasjen e 5-fisht, te quhen edhe islamist radikal, te bastisen dhe te keqtrajtohen fizikisht. TRADHETIA S'KA FUND!!!

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...