Loading...

Zmiany, zmiany, zmiany... rewolucje w życiu, pasjach i biznesie - Orest Tabaka - mediafunLAB 2013

3,716 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 18, 2013

Zmiany, zmiany, zmiany... czyli o tym jak eksperymentować w życiu i robić rewolucje w życiu, pasjach, zarabianiu - opowiada Orest Tabaka - http://orest.tabaka.eu/blog/

Orest Tabaka - wyznaje zasadę "miej mniej - wyciskaj więcej". Przypadkiem został najbardziej rozpoznawalnym medialnie minimalistą w Polsce, po tym jak zaczął eksperymentować z życiem poszukując tego "czegoś", co dostarcza najwięcej funu w życiu. Wiele zmian w życiu zaowocowało tym, że Orest dziś prowadzi bardzo mobilny styl życia, często podróżuje zabierając tylko mały plecak a przy tym jest bardzo energetycznym, aktywnym i pozytywnym człowiekiem.

o mediafunLAB:
MediafunLAB to cykl konferencji podczas których dyskutujemy o mediach społecznościowych, trendach w internecie, nowych technologiach i ich wykorzystaniu w reklamie, marketingu. To spotkanie pasjonatów mediów społecznościowych, gdzie oprócz wysłuchania prezentacji, paneli dyskusyjnych można się spotkać i porozmawiać w luźnej, przyjaznej atmosferze. Pojawiają się na nich ludzie aktywnie działający w sieci, dla których nowe media są chlebem powszednim, blogerzy, vlogerzy, ludzie zajmujący się biznesem w sieci.
http://www.mediafunlab.pl

mediafunLAB 2013
Blogosfera, vlogosfera - biznes kontra pasja
Partnerzy główni: Orange, Aegis Media
przy współpracy z: Gazeta.pl, Fenix3, Frugo

Info o mnie:
Jestem pasjonatem, obserwatorem i komentatorem nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocją firmy i przedsiębiorczością. Pojawiam się na wielu konferencjach branżowych (Forum IAB, InternetBeta), wykładam m.in. w Szkole Mistrzów Reklamy, Collegium Civitas, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Organizuję inicjatywy związanych z mediami, internetem i społeczeństwem informacyjnym. Przyglądam się kampaniom reklamowym, działaniom public relations, mniej lub bardziej udanym akcjom wirusowym, tropię nieetyczny marketing „szemrany", wykorzystuję i testuję większość dostępnych narzędzi społecznościowych. Nadal nie wiem czy reklama kłamie.
Mieszkam na blogu http://www.blog.mediafun.pl/ i pojawiam się często w różnych miejscach w sieci http://about.me/mediafun.
Kontakt ze mną - zamiast prywatnych wiadomości na YT pisz do mnie na maciekMAUPAmediafun.pl.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...