Loading...

Lidhja Rinore Blue Ju Uron Vitin e Ri 2013

17 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 30, 2012

Në emër të antarve të organizatës Lidhja Rinore Blue në Podujevë,kam nderin tju Uroj Vitin e Ri 2013,Uroj që shëdeti, paqja dhe harmonia tju përcjell gjatë vitit 2013.

Me respekt Lidhja Rinore Blue

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...