Loading...

Яка їжа для дітей може бути отруйна

417 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 15, 2012

ubr.ua - украинский бизнес ресурс : Обережно! Дитячі харчі. Держінспекція виявила - третина продуктів на дитячому ринку - не гарантує безпеки харчування, неякісно упакована чи прострочена. Однак лікарі рекомендувати дитячі суміші та кашки - продовжують.
Іллі - менше року, однак він уже "перебирає харчами". Мати хлопчика каже, малий полюбляє сирочки, йогурти та соки. Купує їх в дитячих магазинах, вибирає - по пакуванню.
Дивіться також: На Харківщині отруїлися школярі
Галина, мама : " Стараюсь посмотреть, чтобы крышечка была не вздута, срок годности был нормальный. Но то, что там написано и что внутри - это на совести производителей".
Ярина магазинному не довіряє, вважає - там сама хімія. Своєму синочку такого їсти не дасть.
Ярина, мама : " Ничего не может быть полезнее того, что ты готовишь сам, никакое производство, никакие доктора, никакие дяди в халатах не смогут приготовить то, что ты с любовью, свежие готовишь для своего ребенка".  
Водночас лікарі переконують - дітям найкорисніше саме спеціалізовані продукти, звичайне молоко, наприклад, може   нашкодити.
Корисно знати: Продавцов продуктов питания будут проверять 2 раза в год
Олег Шадрін, завідувач відділення з проблем харчування ІН-ТУ ПАГ : "Дети в районах не имеют возможности получать, до них не доходят детские продукты и они начинают разводить, давать коровье, козье молоко, самодельные молочно-кислые продукты, - отравления, аллергии".
Суперечать рекомендаціям педіатрів дані Держінспекції з захисту прав споживачів. Вони провели експертизу дитячої продукції та виявили - третина з неї - ... отруйна!  Такі продукти могли спричинити алергію чи   харчове отруєння. Винних покарали, а от батькам радять бути обережними, а якщо вже купили неякісний продукт - карати винних через суд. 
Продукты питания в Украине подорожали на 2%
В'ячеслав Бурковський, голова управління ринкового нагляду Держінспекції : "Це господарські санкції можуть бути - адміністративне стягнення на особу, яка допустила ці порушення і в судовому порядку відшкодування, якщо буде доказано, що продукція нанесла на здоров"я якийсь вплив негативний".
Та навіть перевірка в лабораторії, на яку витратите 5 днів  і сто п’ятдесят гривень, не гарантує надійності марки. Адже і сировина в партіях буває різна і в магазині товар може перележати свої терміни. .


JOIN QUIZGROUP PARTNER PROGRAM: http://join.quizgroup.com/ .

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...