Loading...

O NIEPODLEGŁOŚCI – ks. Grzegorz Śniadoch IBP – 11 listopada 2018 r.

1,965 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Premiered Dec 6, 2018

Kazanie na XXV Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego – ks. Grzegorz Śniadoch IBP – 11 listopada 2018 r.

O NIEPODLEGŁOŚCI.


"Ochotnego dawcę miłuje Bóg..." 2 Kor 9, 7

Jeżeli odsłuchali Państwo nagranie i chcieliby Państwo wesprzeć finansowo Duszpasterstwo Tradycji Katolickiej w Białymstoku oraz nasz rozwój w internecie (m.in. modernizacja strony WWW, zakup profesjonalnego sprzętu do transmisji on-line Mszy Świętych, rekolekcji, wykładów itp.) możecie Państwo wpłacić dowolną dobrowolną ofiarę na nasze konto w serwisie PayPal.

https://www.paypal.com/myaccount/tran...

1. Zaloguj się na swoje konto w serwisie PayPal.
2. Wprowadź adres e-mail Duszpasterstwa: nagrania@tradycjakatolicka.pl
3. Wprowadź dowolną kwotę przekazywanej dobrowolnej ofiary.
4. Napisz uwagę: Na cele kultu religijnego - NAGRANIA.
5. Wybierz źródło przelewu (karta płatnicza; konto PayPal).
6. Zaakceptuj płatność.

Za wszelkie wpłaty serdeczne Bóg zapłać!


LEKCJA:
List św. Pawła do Kolosan.
Kol 3,12-17
Bracia: Przyobleczcież się tedy jako wybrani Boży, święci i umiłowani, w tkliwe miłosierdzie, w dobroć, w pokorę, w cichość i w cierpliwość. Znoście jedni drugich i wybaczajcie sobie, jeśli kto ma skargę przeciw komu: jako Pan przebaczył wam, tak i wy. A ponad to wszystko miejcie miłość, która jest więzią doskonałości. A pokój Chrystusowy, do którego też wezwani jesteście w jednym ciele, niech radością opanuje serca wasze i bądźcie wdzięczni. Słowo Chrystusowe niech przebywa w was obficie, abyście z wszelką mądrością jedni drugich nauczali i krzepili przez psalmy, hymny i pieśni duchowe, w łasce śpiewając Bogu w sercach waszych. Wszystko, cokolwiek czynicie w słowie lub uczynku, wszystko w imię Pana Jezusa Chrystusa czyńcie, dziękując Bogu Ojcu przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego.

EWANGELIA:
Według św. Mateusza.
Mt 13,24-30
Onego czasu powiedział Jezus rzeszom tę przypowieść: Podobne stało się Królestwo Niebieskie człowiekowi, który posiał dobre nasienie na roli swojej. A gdy ludzie spali, przyszedł nieprzyjaciel jego i nasiał kąkolu między pszenicę i odszedł. A gdy urosło zboże i owoc wydało, wtedy ukazał się i kąkol. Przystąpiwszy tedy słudzy gospodarza rzekli mu: «Panie, czyżeś nie posiał dobrego nasienia na roli swojej? Skądże się tedy wziął kąkol?» I rzekł im: «Nieprzyjazny człowiek to uczynił». Powiedzieli słudzy: «Chcesz, pójdziemy i zbierzemy go». A on rzekł: «Nie, byście snadź zbierając kąkol nie wykorzenili z nim i pszenicy. Dopuśćcie obojgu róść aż do żniwa, a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie pierwej kąkol i zwiążcie go w snopki na spalenie, a pszenicę zgromadźcie do gumna mojego».


Duszpasterstwo Tradycji Katolickiej w Białymstoku
http://bialystok.tradycjakatolicka.pl/

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...