Loading...

Pis Yedili - 34. Bölüm Fragmanı

59,985 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 15, 2012

Kendilerini Pis Yedili olarak adlandıran arkadaş grubu, okudukları lisede yangın çıktığı için açıkta kalır. Filiz hanım, onları özel bir liseye yerleştirir. Ama sınıf arkadaşları onları hiç sevmez ve onlara "varoş" diye hitap etmeye başlar. Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin lisenin not ortalamasını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşa'nın ve Filiz hanımın destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar.


Groups of friends who call themselves as Pisyedili, are exposed to the danger of fire they read in high school. Teacher Filiz, puts them in a private high school. But not like any of them and their classmates "suburbs," he started calling. Fear in them or not success indexed system tightly with the principal of the college Esma of these students will lower the average grade school, Hasan heart of gold, deputy director and seven students with the support of Teacher Filiz in his life starts a new life in their new school.


"Pis Yedili" Oyuncu Kadrosu; Esma Sultan (Ayşegül Aldinç), Filiz Öğretmen (Özge Özberk), Songül (Asuman Dabak), Hasan Paşa (Turan Özdemir), Salça (Hazal Şenel), Bayrampaşalı Güney (Kadir Doğulu), Trafo (Halil İbrahim Babür), Cimbom (Eda Ece), Elçin (Melis Babadağ), Dilkopat (Güneş Zavrak), Alice (Ecem Karavus), Canburger (Uraz Kaygılaroğlu), Furkan (Sezer Arıçay), Zeki (Ümit Erlim), Küçükbey (Barış Üregül Akan), Karabiber (Bükre Atala), Orço (Burak Alkaş), PC (Ahmet Yıldırım)

Tür: Gençlik, Komedi, Romantik
Yaratan: Gani Müjde
Geliştiren: Özlem Aybek
Senarist: Gani Müjde
Yönetmen: Süleyman Seçik (1–26) Kartal Çidamlı (27–90) Osman Taşcı

TÜKENMEZKALEM FİLM
Yapımcı Gani Müjde tarafından kurulan medya sektöründe hizmet veren yapım şirketidir. Kurulduğu günden bu yana bir çok sevilen işe imza atmıştır. Kahpe Bizans, Ayrılsak da Beraberiz, Baskül Ailesi, Hayat Bilgisi, Yahşi Cazibe gibi izlenme rekorları kıran yapımların yaratıcısı Tükenmezkalem Film yeni projeleri ile ekranlarda yer almaya devam ediyor.


Pis Yedili Facebook sayfası; https://www.facebook.com/pisyedili.tv

Pis Yedili Twitter sayfası; https://twitter.com/pis_yedili

Tükenmezkalem Film Facebook sayfası; https://www.facebook.com/T%C3%BCkenme...

Tükenmezkalem Film Twitter sayfası; https://twitter.com/Tukenmezkalemtv

Tükenmezkalem Film Web sitesi; http://www.tukenmezkalem.com.tr/

Comments are disabled for this video.
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...