Loading...

Holandezët filmojnë Lazaratin, fëmijët mes kanabisit 3 metra

96,441 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 21, 2012

GJIROKASTER- Dy të rinj holandezë, pas një udhëtimi anembanë Shqipërisë arrijnë të futen në Lazarat dhe të shokohen me bimët e kanabisit mbi tre metra që kanë pushtuar fshatin. Të rinjtë bëjnë një dokumentar dhe e hedhin në youtube, pjesë të të cilit po i publikojmë. Udhëtimi është kryer verën e vitit të kaluar, por asgjë nuk ka ndryshuar që atëherë. Të rinjtë holandezë panë fëmijët e një shkolle që kalonin fushat me kanabis në vajtje e kthim nga orët e mësimit.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...