Loading...

M280 Anti - Mite

24 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 15, 2019

Otellerde müşteri memnuniyetinin en temel faktörü, odaların temizliğidir. Bununla birlikte rahat ve deliksiz bir uyku, müşteri memnuniyetini %100 olumlu etkiler. Özellikle alerjik bünyeye sahip otel misafirlerinin konaklama sırasında nefes almada güçlük, burun tıkanıklığı, baş ağrısı, ciltte kaşıntı gibi şikayetlere rastlanmaması için yataklar, halılar, koltuk ve yer döşemesi gibi alanların periyodik olarak mite’ları öldüren ve mite’ların üremesini engelleyen bir ürünle muamele edilmesi gerekmektedir.
İşletmelere ev dışı tüketim alanında çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel’in ürünü Maratem Anti-Mite, mite’ların sebep olduğu alerjik şikâyetlerin ve buna bağlı astım riskinin elimine edilmesine yardımcı olur, uzun süre koruma sağlar. Maratem Anti-Mite; yatak, halı, kilim, koltuk, perde, araba koltuğu, pelüş gibi yüzeylerde kullanılabilir. Maratem Anti-Mite kokusuzdur ve leke bırakmaz.
Maratem Anti-mite kauçuk benzeri bir maddeden yapılmış katı bir çekirdeğe sahip nanokapsüler etken madde akarisit ile doldurulmuştur. Etken madde, katı çekirdekten kontrollü ve belirli bir oranda salınarak 3 ay boyunca mite’lara karşı koruma sağlar.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...