Loading...

Samsung Mistrzowie Kodowania | Żarnowiec | Innowacyjne nauczanie

17,893 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 6, 2017

Program Samsung Mistrzowie Kodowania tym razem zawitał do Szkoły Podstawowej w Żarnowcu. Przystąpienie do programu to duża szansa dla dzieci, aby od najmłodszych lat mogły uczyć się podstaw nowych technologii oraz kodowania. Uczniowie z Żarnowca na zajęciach komputerowych zdobyli liczne umiejętności, które wykorzystali w licznych akcjach i wydarzeniach szkolnych.

Dołącz do programu: mistrzowiekodowania.samsung.pl

Innowacyjne zajęcia komputerowe

Co roku organizowana jest kolejna edycja programu Samsung Mistrzowie Kodowania, w której mogą wziąć udział nauczyciele z każdej szkoły w Polsce. W Żarnowcu pani Monika Gnutek prowadzi niebanalne zajęcia komputerowe dla dzieci ze szkoły podstawowej. Dzięki programowi Samsung Mistrzowie Kodowania jej lekcje są innowacyjne i oparte na praktyce, a zdobyte umiejętności uczniowie wykorzystują na co dzień.

Stworzyli m.in. gry matematyczne dla młodszych uczniów oraz animację, której celem było zachęcenie do wsparcia zwierząt z pobliskiego schroniska. To sprawiło zaś, że przekonali się, że dzięki nauce technik komputerowych mogą rozwiązywać konkretne problemy i pomóc innym.

Liczne korzyści programowania

Lista korzyści programowania jest naprawdę długa, ale najważniejsze jest to, że uczniowie lepiej rozumieją nowoczesne technologie i potrafią sobie wyobrazić, jak mogą je wykorzystać we własnym otoczeniu. Dzięki temu nie są tylko biernymi odbiorcami, lecz zaczynają tworzyć pierwsze projekty, a następnie próbują je realizować. Wsparciem jest wiedza i doświadczenie nauczyciela oraz dobrej klasy sprzęt dostarczany przez Samsung.

Dowiedz się więcej: mistrzowiekodowania.samsung.pl

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...