Loading...

Herbalife - Why the Growth in Wellness

18 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jan 5, 2012

Лиценцирани велнес советници кои овозможуваат врвна исхрана, индивидуализирани програми за исхрана, потребно за сечие тело на дневна потреба. Овозможуваме услуга во Скопје, Македонија, во живо и преку интернет. Секој кој ја чита оваа порака од нас и ќе не контактира на контакт телефонот или емаил адресата добива ексклузивна можност за анализа на телесна композиција и индивидуална програма за исхрана во вредност од 30 евра, со производи-здрава храна која е присутна повеќе од 32 години во светот подготвена од врвни светски нутриционисти, која дневно ја користат повеќе од 60 милиони луѓе во светот, и врвни спортисти како Лионел Меси, Рафаел Надал, Дејвид Бекам, Вердаско и други. Ќе имате можност да добиете професионална услуга и совети од меѓународно лиценцирани советници за здрав и правилен начин на исхрана.

Herbalife производите се докажан и моќни и функционираат кај секого.
Подобрете ги своите прехранбени навики, подобрете го квалитетот на својот животен стил.
ЗАМИСЛЕТЕ СЕ СЕБЕ СИ ВО НАЈДОБРО ИЗДАНИЕ !

Дозволете си и дајте ни шанса да го подобриме Вашиот животен стил, и да го достигнете вашиот велнес.

http://www.wellnessmk.com
http://www.mojbiznis.mk

Вашите лиценцирани велнес советници:

Горан Димитровски, +389 78 246801,
goran@mojbiznis.mk, skype: goran_dimitrovski

Соња Димитровска, +389 78 246811
sonja@wellnessmk.com, skype: dimtrovska.sonja

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...