Loading...

Izstāde Rudens 2010 (2. daļa). ,,RUDENS. RECYCLE. PROCESS.

302 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 4, 2010

http://sites.google.com/site/nospiedu...
TRADĪCIJA NEIZNĪKST!
NO 10. NOVEMBRA BŪS SKATĀMA
RUDENS 2010 IZSTĀDE „RUDENS.RECYCLE.PROCESS"

No 2010. gada 10.novembra līdz 6. decembrim norisināsies ikgadējā vizuālās mākslas izstāde „Rudens ", kura notiks jau 35.reizi.
Lai piešķirtu noteiktas tematiskas ievirzes, izstādei šogad ir dota tēma "Rudens.Recycle.Process". Šobrīd ir svarīgi apzināties, ka pasaulē valda lietas un to ražošana, kas ir novedusi pie apaugšanas ar neskaitāmiem fiziskiem un garīgiem slāņiem. Tādēļ īpaši svarīga ir to apzināšanas, sakārtošana un iespējamā pārstrāde, pārveide, lai spētu piemēroties šī brīža dzīves ātrumam un prasībām.
Izstāde skatāma ekspozīcijās divās Rīgas izstāžu telpās: Vērtēto darbu izstāde -Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā un nozīmīgu gadadienu 2010.gada jubilāru Latvijas Mākslinieku savienības biedru izstāde Latvijas Mākslinieku savienības galerijā.
"Rudens.Recycle.Process" LMS galerijā simboliski noslēdz kārtējo ciklu un atrāda ražu -- nozīmīgu gadadienu jubilāru pēdējo divu gadu laikā tapušus darbus.
"Rudens.Recycle.Process" Latvijas Dzelzceļa muzejā rādīs procesu caur jauno, aktīvi darbojošos un jau atzītu mākslinieku klasiskos mākslas veidos tapušiem jaunākajiem darbiem, tāpat kā apspēlēs tik daudznozīmīgi tulkojamo konceptu "Recycle" -- pārstrāde un lietotu materiālu pārveidošana citiem mērķiem, kā arī ideju apstrāde, piemērošana un pārstrādāšana jaunos veidos un kombinācijās. "Cycle" nozīme ir cikls -- veltījums tradīcijai.
"Rudens" izstādes ir ikgadēja tradīcija, kuru respektē gan mākslinieki, gan Rīgas un visas Latvijas iedzīvotāji. Plašais mākslas darbu klāsts, ko veido dažādu paaudžu Latvijas mākslinieki no pēdējo divu gadu laikā tapušiem darbiem rāda kopainu, kas atspoguļo to, kas šobrīd notiek uz Latvijas mākslas skatuves.
Darbus izstādei izvēlas profesionālu mākslinieku un kuratoru žūrija : māksliniece un kuratore Inga Brūvere, Latvijas Laikmetīgās Mākslas centra direktore Solvita Krese, mākslinieks Kaspars Lielgalvis (Mākslas centrs VEF teritorijā), mākslinieks un Latvijas Mākslas akadēmijas asociētais profesors Juris Petraškēvičs un projekta kuratore Ieva Saulīte.
Izstāde notiek ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja, Latvijas Mākslinieku savienības, Jāņa Rozes apgāda un NABAKLAB.
Izstāžu darba laiki:

Latvijas Dzelzceļa muzejā O.-S. plkst 10-17
Ieeja: Ls 0.5(LMS biedriem) - 2

LMS galerija: O.-P. 12-17

 • Category

 • Song

  • The Humming Cloud
 • Artist

  • Dino Betti van der Noot
 • Album

  • The Humming Cloud
 • Licensed to YouTube by

  • o2digitale (on behalf of Sam Production); Ossigeno (music publishing), and 1 Music Rights Societies

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...