Loading...

Projekt: Přehled kultur národů a národnostních menšin EU na internetu

502 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jan 2, 2012

Přehled dějin kultur národů na úrovni maturity a jejich současný stav by byl velmi zajímavým přínosem a duchovním obohacením pro nás pro všechny. Hledá se organizace či firma, která zorganizuje tento projekt ve spolupráci se ZČU či jinými organizacemi. Musí mít možnost získat granty z EU, pro případné platby za práci a za stránky.
Je možnost udělat stránky pouze s náklady za stránky pomocí studentů a nebo projekt jako komerční a platit za přehledy a překlady a dát na stránky placenou reklamu národních firem. Potom jde rozpočet ne na tisíce, ale na milióny korun.
Nabídka byla ZČU, která by do toho šla jako partner. Organizace Plzeň 2015 tvrdí, že to nemůže realizovat. Přitom každé Evropské hlavní město kultury, má problém se prezentovat s něčím trvalým, udělat si reklamu všude v Evropě a prezentovat nejen město nebo kraj ale i celý stát. To vše tento projekt splňuje. A proto ho dávám na veřejnost, ať to posoudí všichni, zda je to projekt zajímavý a užitečný a zda by přinesl Plzni slávu a měl by se tedy zrealizovat. Věra Drobečková - drobeckova.vera@seznam.cz

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...